HungarianMagyarRomanianro-ROEnglish (UK)

Foto Album Alsó tagozat

ALSO ALBUM resize

Foto Album Felső tagozat

FELSO ALBUM resize

HÍREK, ÚJDON­SÁ­GOK

2019. május 21. Kedd
Kon­stan­tin
A Nap kel 04:09-kor,
nyugszik 19:25-kor.

Hol­nap Júlia, Rita napja lesz.

MODSZERTANI MUNKAKOZOSSEGEK

Face­book Like Box

Előkészítő C. osztály

  1. Czipa Andrea
  2. Deme Kristóf
  3. Deme Romeo
  4. Fábián Fran­ciska
  5. Fejér Csenge
  6. Fejér Kinga
  7. Ichim Zoltán-​Hunor
  8. Ityim Lajos-​Karlos
  9. Kalányos Árpád-​Szilveszter

10. Karác­sony Vanessa-​Henrietta

11. Keskeny-​Hegyeli Márk

12. Kovács Izabella

13. Lukács Éva

14. Majláth Tibor-​Balázs

15. Máté Szabolcs

16. Máthé Antonella-​Zsanett

17. Orbán Zalán

18. Tamás Krisztina

Tanítónő :

Dudás Melinda

I.C osztály

  1. Ábrahám Szabolcs
  2. Balázs Laura-​Paula
  3. Balázs Klau­dia
  4. Bali Alfréd
  5. Bali László-​Tomi
  6. Barthos Arnold
  7. Bodi Edina-​Vivien
  8. Bokor István-​Lóránd
  9. Borcsa Amelita-​Szilvia

10. Czipa Bernadett

11. Dana József-​Krisztián

12. Fehér Beáta-​Izabella

13. Fejér Leila

14. Ferencz-​Deák Levente

15. Gergely Valentina

16. Ityim Patrik

17. Ker­estély János

18. Lukács-​Bartók Lóránd

19. Lukács Zsuzsánna

20. Miha­lache Noémi

21. Mol­nár Nicoleta

22. Nagy Győző

23. Pálkó-​Dani Edina

24. Sós Klaudia

25. Szurkos Tamás

26. Timár Emőke-​Brigitta

27. Timár Róbert

Tanítónő :

Kovács Cecilia


II.C osztály

  1. Antal Lás­zló
  2. Borcsa Richárd-​Norbert
  3. Both István
  4. Budi Emil-​Alex
  5. Csákány Edina-​Brigitta
  6. Fejér Lás­zló
  7. Gráncsa Vivien-​Barbara
  8. Har­a­lyi Lajos-​Alex
  9. Ichim Beáta

10. Imre Hunor

11. Ityim Izsák

12. Kalányos Martin-​Szilveszter

13. Kis-​Negro Brigitta

14. Kis-​Nyegró Rajmund

15. Lukács Erzsébet-​Tünde

16. Moc­sel László

17. Nagy József

18. Paltán Krisztián

19. Pol­gár Barna Gyula

20. Szurkos Bernadett

21. Tamás Tihamér

22. Tódor Zsolt

Tanító :

Pakó István


III.C osztály

  1. Balázs Alicia-​Anetta
  2. Balázs Melisa-​Nikoletta
  3. Bali Szilveszter-​Sebastian
  4. Bali Zsanett-​Nádia
  5. Bucur Vivien-​Larisa
  6. Deme Tímea
  7. Gergely Clau­dia
  8. Gráncsa Szilveszter-​László
  9. Ilie Anna-​Mária

10. Kanyó Hunor

11. Kis-​Negro Róbert

12. Kovács Bernadett

13. Lukács Botond

14. Majlát István-​Richárd

15. Ráczó Larissa-​Beáta

16. Ráczó Szabolcs-​Alfréd

17. Rancz Erika

18. Ráduly Szende

19. Sza­kács Martina

20. Szima Szimona

21. Timár Katalin

Tanítónő :

Bakk Adél-​Erzsébet


IV.C osztály

  1. Ábrahám Erika
  2. Balázs Andor-​Ervin
  3. Bali Beátrix
  4. Bali János-​Alex
  5. Béres István-​Jeremi
  6. Bokor Zoltán-​Richárd
  7. Borcsa Szandra-​Barbara
  8. Czipa Szabolcs
  9. Deme Bar­bara

10. Deme Beátrix

11. Eszteán Klaudia

12. Fejér Anett

13. Fejér Kálmán

14. Fejér Renáta

15. Fejér Szimóna

16. Ferencz-​Deák Szabina

17. Göthér Mónika

18. Gráncsa Anikó-​Antónia

19. Ityim Csaba-​Richárd

20. Lázár Benjámin-​Zsolt

21. Lukács-​Bartók Csaba

22. Majlát Ernő-​Zsombor

23. Nagy Zsófia-​Viola

24. Palkó-​Dani Norbert

25. Székely Barbara

26. Todor Szilárd

Tanítónő :

Bögözi Judit